nfl jerseys wholesale HAKKIMIZDA

SİTE YÖNETİMİNE GİRİŞ VE PROFESYONEL YÖNETİM DESTEĞİ

Site Yerleşim alanları, günümüz şartlarında birçoğumuzun nitelikli yerleşim alanlarında güvenli ve konforlu bir şekilde ikamet hedefiyle tercihimiz olmuştur.

Bu nitelikli yerleşim alanları birçok avantajı hayatımıza getirmiş ve bu avantajları ile birlikte devamlılığının ve bütünlüğün sağlanması konusunda önemli sorumluluk ve gereklilikleri de hepimizin gündemine sunmuştur.

Site tarzı toplu yaşam alanlarında profesyonel yönetim destek hizmetlerinin faydalarını paylaşmak istersek; en önemli nedenin, toplu yerleşim alanlarının SÜREKLİ YAŞAYAN ALANLAR olduğu gerçekliğini dikkate almak zorundayız. 

Geleneksel Yönetim anlayışları içerisinde değerlendirdiğimizde; Bina/Site Yöneticileri Kat Malikleri arasından seçilmekte, gerek İdari gerekse Teknik tüm konular bireyler üzerinden değerlendirilerek uygulanmaya çalışılmaktadır.

Oldukça iyi ve olumlu temennilerle başlanan bu uygulama zaman içerisinde bireysel tercih, bireysel öncelik ve bireysel ihtiyari zorunluluklar gibi nedenlerle; resmi – idari - teknik ve hukuki zorunluluk ve gerekliliklerin önüne geçmekte veya ihmale uğrayarak mağduriyet ve zararlara yol açmaktadır.

İlerleyen süreç içerisinde öncelikle bireylerin ardından toplu yasam alanlarının tamamında maddi ve manevi mağduriyetler ile kaçınılmaz sonu hazırlamaktadır.

Günümüz şartlarında konfor ve güvenliğin ön plana çıkması, Hukuki - Teknik ve İdari birçok konuda bireysel bakış açılarının evrensel ilkelerden uzaklaşma riski ile karşı karşıya kaldığını işaret etmektedir.

Bu sebeple Hammurabi kanunlarından bu yana geliştirilen hukuk kuralları birçok konuya açıklık getirmekle birlikte bunların uygulanabilirliği konusunda birtakım zorluklar yaşanmaktadır.  Yasam alanlarımızın 365 Gün 24 saat faaliyette olduğunu öngördüğümüzde bu alanlarımızda hizmet, güvenlik ve konforun aksamaması için ilgili tüm alanlarda mesleki hâkimiyetleri nitelikli bireylerin çözüm odaklı anlayışlarının gerekliliği olmazsa olmaz bir şarttır.

İşte tam bu noktada, Site Yöneticileri ve Sakinlerinin tercih edebileceği iki yol bulunmaktadır. Geleneksel Yönetim anlayışı ile birlikte tüm risk ve sorumlulukları üzerlerine almak veyahut kontrol mekanizmalarını elinde tutarak Profesyonel Yönetim destek hizmeti ile güvenlik-hizmet ve konforda huzura kavuşmaktır.  

Doğru tercih edilmiş Profesyonel Yönetim destek hizmeti; Site Sakinlerine makul oranlarda maliyet arz ederken Hukuki - Teknik ve İdari alanlarda sağlayacağı pozitif katkı ve destekle; yaşam alanınızda konfor ve güvenliğinizde kaliteyi arttırırken bu alanlarda ekonomik yatırımlarınızın değer kazanmasına hizmet eder.  Mali, hukuki ve idari disiplin zemininde hizmet ve konforu sağlar.

Sizler sevdiklerinizle ve komşularınızla keyifli dakikalar geçirirken, destek hizmetlerimiz tüm alanlarda sorumluluk ve hizmette her an yanınızda...

ONLİNE ÖDEME

 Online ödeme ile bulunduğunuz yerden borçunuzu görüntüleyip ödemenizi yapabileceksiniz.

 

KUSURSUZ HİZMET

 Profesyonel ekibimizle binanızın yönetimine tertemiz bir sayfa açalım.

 

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

 Yeni uygulanan gelişmelerle beraber sizlere yenilikçi bir hizmet sunmaktayız.

 

İLETİŞİM

Vergi D.: İkitelli 2170200932

Telefon : 0 533 504 40 76 - 78 Muhasebe : 0 533 504 40 77

Mail      : info@cdyonetim.com

Adres   : Tahtakale Mahallesi Faruk Nafız Çamlıbel Caddesi

             Ispartakule Efes Evleri A1-1 7/5 95  Avcılar/İST.           

HESAP NUMARALARIMIZ

Hesap Numaraları

NEREDEYİZ ?

 Hardy Nickerson Jersey